LITTLE RED HOOD

21:55

Hey! I don't know how you, but I want summer back. It's too cold for September. I still have 2 weeks left till studies, I wanted to do a comfy outfit for everyday which is also great for school or uni so far. Classic sporty look which I could wear almost everyday.
Hoodie with jeans and sneakers always looks good. One and only thing you should remember about are colors, which have to match.  It's the easiest and fastest look when in the morning you are still not awaken or don't have enough time. Recently I'm addicted to red hoodies, what surprises me, cause I hated this color for some time. Anyway this is hard shade to match. I wear it mostly with basics like white, grey or black, like this time as well. Oversized style of hoodies and tshirts are the best for me. With skinny jeans look so casual and it's really comfy.
Ripped jeans are my number type of pants. I realised that more than a half of all jeans I have now are ripped. But I don't mind. Sporty shoes, no matter what, will always fit denim bottoms. I rather try to choose not so typical pairs. For example all in pink or with metallic effect. Like these, one of the most popular models, from Puma. They have these soft foam insert, so are the most comfy of my all sneakers. When I choose shoes, firstly they have to be comfortable, second the color or style is the one I enjoy. 
If it goes on accessories I took only the shimmering with leather look part cap. They are the most wanted piece for upcoming season. Many different fabrics, but I chose the more classic one. Matches everything. 

Hej! Nie wiem jak wy, ale ja chcę już lato z powrotem. Jest zbyt zimno jak na wrzesień. Mam jeszcze 2 tygodnie do rozpoczęcia roku, chciałam zrobić wygodną stylizację na co dzień, która jest świetna nie tylko do szkoły, ale również na uczelnię. Klasyczny sportowy look, który mogłabym nosić praktycznie codziennie.
Bluza z kapturem do jeansów i sportowych butów zawsze wygląda dobrze. Jedyne o czym trzeba pamiętać, to o tym, żeby kolory pasowały do siebie. To jest najprostszy i najszybszy look. kiedy rano nadal nie jesteś do końca obudzona, albo brakuje ci czasu. Ostatnio uwielbiam czerwone bluzy, co mnie zaskakuje, bo kiedyś nie znosiłam tego koloru. Bądź co bądź jest to trudny kolor do dopasowania. Najczęściej noszę go z basicami, jak biały, szary czy czarny, jak i tym razem. Oversizowy fason bluz i tshirtów jest dla mnie najlepszy. Do jeansów rurek wyglądają swobodnie i są bardzo wygodne.
Jeansy z dziurami są moim numerem jeden ze spodni. Zorientowałam się, że ponad połowa wszystkich jeansów, które mam są właśnie takie. Ale mi to nie przeszkadza. Sportowe buty, nie ważne jakie, zawsze będą pasować do jeansowych dołów. Ja raczej staram się wybierać te nietypowe pary. Na przykład całe różowe czy z metalicznym efektem. Jak te, jeden z bardziej popularnych modelów, z Pumy. Mają miękką wkładkę tak zwaną 'soft foam', dzięki czemu są najbardziej wygodnymi sneakersami jakie mam. Kiedy wybieram buty, najpierw sprawdzam czy są wygodne, a dopiero następnie wybieram kolor i fason jaki mi się podoba.
Jeżeli chodzi o akcesoria wybrałam jedynie delikatnie połyskującą czapkę ze skóro podobnym daszkiem. Są one najbardziej pożądaną częścią garderoby na nadchodzący sezon. Wiele różnych materiałów, ale ja wybrałam ten bardziej klasyczny. Pasuje do wszystkiego.

Outfit details:
BERSHKA Ripped Slim Jeans
rings: Rose Gal, Jubitom

Hope you liked the post. Do you also enjoy this style as I do? Would you wear it? Let me know in the comments below and till next time.

Mam nadzieję, że podobał wam się post. Też lubicie ten styl tak jak ja? ubierałybyście się tak? Dajcie znać w komentarzach i do następnego razu.

xx Carly

 
No comments:

Powered by Blogger.