THREE COLORS


Hey girls! It's finally a short break for me to relax after exams, what doesn't mean I passed everything. I need to write one again. But it's only one cause I thought it'd be three. So it's really good. I'm very happy that I had time to go out and take some pics featuring an outfit I created some time ago.  A long time I didn't do any Outfit Of the Day posts. Everyone who knows me, know that I'm a perfectionist and everything I do has to be ideal! That's why I prefer to skip posts sometime than publish something done wrong or too fast. It doesn't make sense then. Mostly looks which always are considered along with accessories, hair, and makeup. 
This time I did my first winter outfit! I'm so happy about it. In a way, it's obvious but has something different. The white bodysuit was a base to which I looked for a skirt. This denim one with side lace up caught my eye instantly and as every other denim skirt can be worn in a sporty way, what I love. Thanks to it I got an idea for the whole outfit. Red puffed jacket added a bit of color. Black over the knees matched it perfectly. Admittedly there are too many looks with them, so they should get bored, but in this case, they were the best option.  I added a three-colored bag, which completed the look perfectly. Anyway, I'm in love with it! I didn't even suppose that the quality of it will be that good. Didn't need a lot of jewelry.  Only silver hoops and few rings. I did very natural makeup so everything looked light.

Hej dziewczyny! W końcu mam czas na chwilę relaksu po egzaminach, co nie oznacza, że wszystko zaliczyłam. Czeka mnie jeszcze jedna poprawka. W sumie to tylko jedna, bo się nastawiałam na trzy. Więc jest nieźle. Mega się cieszę, że udało mi się wyskoczyć i w końcu zrobić foty stylizacji, którą wymyśliłam już jakiś czas temu. Po za tym bardzo dawno już nie wrzucałam postów typu Outfit Of the Day. Ale każdy kto mnie zna wie, że jestem perfekcjonistką i wszystko co robię musi być idealne! Dlatego czasami wolę nie dodać nic, niż wrzucić coś zrobionego byle jak i na szybko. To nie ma wtedy sensu. Zwłaszcza stylizacje muszą być u mnie porządnie przemyślane, razem z dodatkami, fryzurą oraz makijażem.
Tym razem udało mi się zrobić moją pierwszą zimową stylizację! Jestem z niej bardzo zadowolona. Niby jest oczywista, ale ma coś w sobie innego. Podstawą było białe body, do którego szukałam spódnicy. Ta jeansowa z wiązaniem od razu wpadła mi w oko i jak każda inna jeansowa może być noszona totalnie na sportowo, co uwielbiam. Dzięki niej miałam wymyśliłam już cały look. Czerwona puchowa kurtka dodała trochę koloru. Czarne buty za kolano wpasowały się idelanie. Co prawda jest tak dużo stylizacji z nimi, że mogły się już znudzić, ale w tym przypdaku inne nie współgrały tak dobrze z resztą. Do tego wszystkiego dodałam torebkę w trzech kolorach, która perfekcyjnie uzupełniła look. Uwielbiam ją! Nawet nie sądziłam, że jakość będzie taka dobra. Nie potrzebowałam za wiele biżuterii. Jedynie srebrne kolczyki koła i kilka pierścionków. Makijaż zrobiłam bardzo naturalny, aby całość wyglądała delikatnie.


Outfit details:
CCC Over Knee Boots

I hope you liked the outfit. Let me know what do you think of it! May I do the next one much faster than this one. Till next time.
Mam nadzieję, że podoba wam się ta stylizacja. Dajcie znać co o niej sądzicie! Oby kolejną udało mi się zrobić trochę szybciej niż tę. Do następnego razu.

xx Carly


*sponsored by Zaful*

1 comment:

  1. Piękna czerwona bomberka:). Podoba mi się też niesztampowa torebka która wygląda z boku jak plecaczek :). Model bardzo ładny, choć może mógłby być większ. Ps. w wolnym czasie zapraszam do mnie - więcej o torebkach z UK, by Brytyjka.pl

    ReplyDelete

Powered by Blogger.