FAST AND EASY MAKEUP

22:28

What do you say about quick, but effective and chic makeup? I'm all for it! Recently I don't like to be up to no good and spend few hours in front of a mirror of doing makeup. Obviously, I have days when I want to do something more difficult one, but it doesn't mean that day I'm gonna feel very good in it. Mostly it ends like I have to remove it and put something 'classic' and fast. I'm looking for easiest and fastest solutions, but some which will always look good on me. I started using only two shadows, max. 3 or eye pencil, but not always. I don't use a tone of products on the skin face and try to use the light ones, not full coverage. Maybe after a whole day, it disappears a bit, but at least it doesn't clog the pores and it's softer for the skin. 

Co powiecie na szybki, ale efektowny i elegancki makeup? Ja jestem jak najbardziej za! Ostatnio nie chce mi się kombinować i spędzać godzin przed lustrem malując się. Oczywiście miewam dni kiedy mam ochotę na jakiś trudniejszy makeup, ale to nie znaczy, że akurat wtedy będzie mi pasował. Najczęściej kończy się to zmyciem jego, bo się w nim źle czuję i robię coś szybkiego i 'klasycznego'. Szukam jak najprostszych i najszybszych rozwiązań, ale tatich, które zawsze dobrze wyglądają u mnie. Zaczęłam używać tylko po dwa cienie, max. 3 albo kredkę, ale to też nie zawsze. Na samą twarz też przestałam nakładać tony produktów i przerzuciłam się ta te lżejsze, średnio kryjące. Może i pod koniec dnia już się łatwo ściera, ale przynajmniej nie zatyka aż tak porów i jest delikatniejszy dla skóry.


USED PRODUCTS
Foundation | Podkład: Max Factor Skin Luminizer Foundation 
Concealer | Korektor: Ingrid Ideal Skin Concealer 
Powder | Puder: Lovely Matte Define Powder 
Highlighter | Rozświetlacz: Makeup Revolution Love The Revolution Palette 
Eyeshadows | Cienie: Kiko ColorUp Eyeshadow Pencil + Sephora Colorful 5 Eyeshadow Palette 3 
Lipstick | Szminka: Essence Lipstick in Nude Love 


I used exactly 10 products to create the makeup. Time- about 15 minutes. For me it's perfect! Let me know if you like the look. Do you like such colors? (P.S. purple emphasizes the green color of iris!) Till next week.

Do tego makijażu użyłam równo 10 produktów. Czas - około 15 minut. Jak dla mnie idealnie! Dajcie jak wam się podoba makeup. Lubicie takie kolorki? (P.S. fiolet uwydatnia zielony kolor tęczówek!) Do następnego tygodnia.

xx Carly

1 comment:

  1. Bardzo ładny makijaż. Wyglądasz naturalnie i za to ogromny plus :).
    ____
    Zapraszam na nasz wpis poradnikowy, tym razem recenzja torebki River Island: https://www.brytyjka.pl/torebka-river-island-fason-doskonaly-cid-210.html

    ReplyDelete

Powered by Blogger.