GARDEN IN THE CITY


Oh, there haven't been any outfits here for a while! But finally, here's a new one. By and large, I guess it's one of my faves. Very simple, but effective as well. Actually, the dress made whole work - not only the flowy and quite smart style but also gorgeous floral print on it. Frilled trims make the dress looks very light and girly. To match the ribbon with circle motif I chose cylinder shaped bag. Small size and nude shade cause it's matching many outfits. It doesn't look like, but it's very capacious and handy. To this, I wore classic white sneakers. I wanted to break the elegance and feel myself in one hundred percent. If you don't know yet, I love sporty and comfy shoes. Of course, heels too, but it's a different story ;)
I finished the look with jewelry - two necklaces in different tones and few bracelets made by me.

Oj, dawno już nie wrzucałam tu żadnej stylizacji! Ale w końcu jest kolejna. W sumie, chyba jedna z moich ulubionych. Bardzo prosta, ale jednak efektywna. Tak naprawdę całą robotę robi sukienka - nie tylko zwiewny i dosyć elegancki fason ale też piękny kwiecisty wzór. Wykończenia w postaci falbanek sprawiają, że sukienka jest bardzo lekka i dziewczęca. Pod taśmy z motywem kółek dopasowałam torebkę. Mała tuba w kolorze nude, która sprawdzi się do wielu outfitów. W sumie nie wygląda na taką, ale jest bardzo pakowna i wygodna. Do całości wybrałam klasyczne białe adidasy. Chciałam przełamać tę elegancję i czuć się sobą w stu procentach. Bo jeśli jeszcze nie wiecie, to uwielbiam sportowe i wygodne buty. Szpilki oczywiście też, ale to zupełnie inna bajka ;)
Całość wykończyłam biżuterią - dwoma naszyjnikami w innych kolorach oraz kilka bransoletek mojej roboty.OUTFIT DETAILS

MANGO leather cylinder bag
MOON ISLAND bracelets and elastic ringHow do you like the look - connection of super girly dress and sneakers? Let me know in the comments and till next week.

Jak wam się podoba taka stylizacja - połączenie super dziewczęcej sukienki z adidasami? Dajcie znać w komentarzach i do następnego tygodnia.

xx Carly


also check out women mini dress 
*sponsored by RoseGal*

1 comment:

  1. Bardzo fajny streetowy look, elegancka sukienka plus sportowe obuwie, połączenie w 100% udane.
    __________
    moja strona z pleckami damskimi: zobacz więcej

    ReplyDelete

Powered by Blogger.